אוהלים מתנפחים

Home אוהלים מתנפחים

האוהלים המתנפחים של אייר סטרקט הינם נוחים ביותר להקמה, וכמו כן לאחסון מכיוון שכאשר האוהל לא מנופח מידותיו הן כ10% מגודלו המלא.

האוהלים ובכלל כל פריטי הקירוי המתנפח משמשים כמבנים קלים לכל דבר ועשויים מחומר פולימרי עמיד אשר מאפשר שימושים הן פרטיים ואף צבאיים!

האוהלים  שלנו מגיעים במגוון עשיר של עיצובים חדשניים ובלעדיים לחברת AIRSTRUCT!

באתר תוכלו למצוא מבחר אוהלים מתנפחים לאירועים אשר ניתנים להקמה תוך פחות מחצי שעה, ובכך מאפשרים הקמה זריזה ויעילה של האירוע שלכם.

כמו כן אנו מספקים אוהלי חפק לשימוש אישי וצבאי, אוהלי ענק לטיולים ולשימוש צבאי, אוהלים מתנפחים בשלל צורות מדליקות אשר ישדרגו כל טיול ואירוע, אוהלים לכנסים אשר מאפשרים מיתוג ושיווק לעסק ועוד רבים וטובים.

ניתן גם להזמין אוהל מתנפח מותאם אישית לסוג האירוע או צרכי הלקוח.

צרו עמנו קשר והכנסו לעולם עשיר של אוהלים מתנפחים וקירוי מתנפח.

ליצירת קשר

אוהל מתנפח הוא הפתרון המושלם לאירוע הבא שלכם והדרך הזולה ביותר לקרות כל חלל.  האוהל החדש של חברת אייר סטרקט מעניק צל נהדר בעונת הקיץ החמה ומספק קירוי של ממש גם בפני גשם ורוחות. אז אם אתם מתכננים אירוע בקרוב, הנה האקססורי שאתם חייבים להכיר מקרוב. 

אוהלים מתנפחים הינם פתרון לאחת הבעיות הגדולות של כל מארגן אירועים

קירוי לאירועים נחשב במשך שנים ארוכות לאחד הבעיות הגדולות של מארגני אירועים בכל רחבי העולם. העובדה שהיה צריך ליצור תשתית איכותית לשעות ספורות, הייתה בעיה תקציבית ולוגיסטית כאחד. למרבה המזל הפתרון המהפכני של אייר סטרקט מספק מענה של ממש בכל התחומים:

הקמה מהירה בתוך פחות משעה

אחד היתרונות הבולטים של האוהלים של חברת אייר סטרקט טמונים במהירות ההקמה שלהם. למעשה, כל האוהלים ניתנים להקמה בתוך פחות מארבעים דקות ומתנפחים בתוך חצי מהזמן שלוקח לאוהלים האחרים להתנפח. כל זאת, בזכות מנגנון ייחודי של דחיסת אוויר והקפדה על ייצור בסטנדרטים המובילים בעולם.

עלות נמוכה ביחס לכל האלטרנטיביות שיש

העובדה שאין כל צורך בבנייה של תשתית עבור כל אוהל מתנפח, מאפשרת לכם לצמצם בעליות ולחסוך אלפי שקלים בכל אירוע. אפשר לחסוך בשכירה של חברה אשר תבנה את האוהל שלכם, להפחית במספר העובדים בכל אירוע ולהשקיע את הכסף שלכם במקומות שאתם באמת צריכים.

Ulam Kedma 6

מגוון של עיצובים וגדלים

כל אוהל מתנפח מגיע על פי המידות הדרושות לכם ומעוצב על פי הצרכים הייחודים של הבית או החברה שלכם. מכיוון שיש מגוון של מידות, צבעים וצורות – האוהלים  מתאימים לכל קונספט ומשתלבים בקלות בכל אירוע. בנוסף, הם מכילים כמות גדולה של אנשים ולכן הם אופטימליים לאירועים אישיים ועסקיים כאחד.

הופכים את הקמפינג לחוויה

האוהלים המתנפחים ניתנים לשינוע באופן קל פשוט – דבר אשר הופך אותם לאידיאלי לכל קמפינג או פיקניק. למעשה, ניתן להשתמש בהם למגוון של פסטיבלים וימי שטח בכל רחבי העולם וליהנות מפתרון נפלא עבור מגוון של פעילויות בחיק הטבע. והכול, באופן קל ובטוח מאי פעם

טכנולוגיית אחסון ייחודית שחוסכת לכם במקום

עוד בעיה שנפתרה בדור החדש של האוהלים, נוגעת למקום האחסון שכל אוהל מתנפח תופס. בגרסאות האחרונות של חברת סטרקט, הצליחה החברה לייצר פתרון איכותי אשר גורם להם לתפוס שטח של פחות מחמישה עשר אחוזים ( כשהם במצב סגור). כך, שניתן לאחסן אותם בכל מקום וליהנות מהם רק כשאתם באמת צריכים אותם.

אוהל ענק לבן לאירועים

Translate »