איך לבחור פתרון מתאים לקירוי בריכות שחייה?

ישראלים רבים חולמים על בית פרטי עם חצר גדולה ומטופחת, וכמובן בריכת שחייה בעיצוב יוקרתי ומלהיב. בשנים האחרונות מחירי בריכות השחייה הביתיות הוזלו באופן משמעותי, גם איכות החיים השתפרה, לכן ניתן לראות בבתים פרטיים רבים בריכות שחייה מעוצבות ומרווחות לשימוש בני המשפחה.
לאחר ההשקעה ברכישת ובהתקנת בריכת השחייה בחצר, מומלץ לבחור גם פתרונות קירוי לבריכה החיצונית כדי להשתמש בה גם בימים קרים, בלי לסבול מקור או מגשם.

יש מגוון פתרונות לקירוי בריכות שחייה בכל גודל, ובהתאמה מושלמת לגודל הבריכה הביתית. עם זאת, ישנם פתרונות קירוי המחייבים התקנה יקרה ומורכבת עם שלד שיש לפרק ולאחסן בעונה החמה. יש לקוחות הבוחרים בפתרונות קירוי סטנדרטיים כמו כיסוי חשמלי לבריכה, זהו פריט בטיחותי מומלץ המונע גם אידוי מים מוגבר, כמו כן ניתן לבחור בכיסוי סולארי לבריכה הביתית, זהו פתרון מתקדם המאפשר לנצל את קרינת השמש לחימום מי הבריכה ולחיסכון בהוצאות החשמל. יחד עם זאת, הפתרון המומלץ ביותר לקירוי בריכות ביתיות הוא קירוי מתנפח בעיצוב אלגנטי ויוקרתי, את הקירוי המתנפח אפשר לאחסן בקלות במחסן הפרטי בעונה החמה.

כיסוי או קירוי הבריכה –  מה עדיף?

בשוק הבריכות הפרטיות והביתיות יש מגוון פתרונות לקירוי ולכיסוי בריכות שחייה, לכן הבחירה אינה פשוטה. כאמור, הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר הם:

  • כיסוי PVC לבריכה הביתית – זהו הפתרון הפשוט והזול ביותר לכיסוי בריכה ביתית, באמצעותו ניתן לכסות את הבריכה כאשר לא משתמשים בה על מנת למנוע מילדים ומזרים להיכנס למים ללא השגחה. עם זאת, יש לכסות את הבריכה בסוף היום באמצעות פתיחת הכיסוי וגרירתו מעל הבריכה, זו פעולה פיסית מאומצת שאינה מתאימה לכל אחד.
  • כיסוי חשמלי לבריכות ביתיות – פתרון נוח לכיסוי בריכות שחייה ביתיות, בלחיצת כפתור הכיסוי מכסה את הבריכה ומונע מילדים ללא השגחה להיכנס למים. הכיסוי החשמלי מסייע גם במניעת אידוי רב ובחיסכון בעלויות חימום המים.
  • כיסוי סולארי לבריכת שחייה – אם אתם משתמשים בבריכת השחייה הביתית גם בימים קרירים וגם בחורף, כדאי לשקול רכישת כיסוי סולארי על מנת לנצל את קרני השמש לחימום המים ולחסכון בעלויות התפעול.
  • אוהל מתנפח – פתרון קירוי יחסית חדש בשוק הישראלי הנחשב כפתרון איכותי ומתקדם לכיסוי בריכות שחייה ביתיות. תוך דקות ספורות ניתן להתקין את הכיסוי המתנפח, ובקיץ אפשר לפרק את הכיסוי ולאחסן אותו בצד. האוהל המתנפח מיוצר מחומרי גלם עמידים בפני פגעי מזג האוויר, זהו מבנה יציב ובטיחותי, והמחיר שלו אטרקטיבי. לפרטים נוספים לחצו כאן.

בחירת פתרון הקירוי בשלב הזמנת הבריכה

לאחר שהחלטתם על בניית בריכה פרטית בחצר ביתכם, כדאי להתייעץ עם הצוות המקצועי והמנוסה של החברה כדי לקבל החלטה על פתרון הקירוי המתאים ביותר לסוג ולגודל הבריכה, לדפוסי השימוש בה ולמאפייני המשפחה. כדאי לבחור פתרונות קירוי לבריכה החדשה כבר בשלב ההזמנה כדי לחסוך עלויות כיוון שיש פתרונות קירוי המחייבים קונסטרוקציה או פתרונות אחרים להתקנה בטוחה ויעילה.

Translate »