ג’קוזי מתנפח, איזה כיף

יש הרבה אנשים שאוהבים בעיקר בקיץ, אבל גם בחורף יש לומר, לטבול בתוך מים חמימים של ג’קוזי, ולתת לו להצליף בהם את סילוני המים החמימים, שמצליחים להרפות שרירים תפוסים, להקל במקרים של דלקות פרקים, להרגיע מצבי מתח ולחץ, לגרום לשינה יותר טובה ולהרגיש נינוחים. מי שעד היום לא הצליח להתקין בביתו ג’קוזי מתנפח, כי אין לו מקום באמבטיה, יש היום מוצר חדש שכל אחד יכול להציב אותו בביטחון ובכיף בחצר הבית. מדובר על ג’קוזי מתנפח, מתקן נפלא עשוי מחומרים בעלי טכנולוגיית סיבים, אשר באמצעות צינור ניפוח מכניסים אליו אוויר ותוך כמה דקות יש לכם ג’קוזי בחצר הבית ולא רק. אפשר להניח אותו על כל שביל אספלט, על הדשא, חלוקי נחל או כל מקום אחר שאתם רוצים להציב אותו ולהיכנס להשתכשך בתוכו.

למי מומלץ לעשות ג’קוזי מתנפח?

שהות בתוך ג’קוזי מתנפח היא חוויה נפלאה שיש לה לא רק אפקט מרגיע אלא גם בריאותי. אנשים רבים מתקינים ג’קוזי באמבטיה הביתית שלהם, משום שטבילה בתוכה לפני השינה פותרת הרבה בעיות שינה וגורמת לרוגע ולשינה טובה. בנוסף לג’קוזי יש אפקט על עור הפנים. שהייה פעם בשבוע בג’קוזי  מאטה את הזדקנות העור. המים החמימים מסייעים גם במקרים של בעיות נשימה, דלקות מפרקים, כאב, משפרים את זרימת הדם. מים אלה משחררים שרירים תפוסים, מייעלים את חילוף החומרים ועוד.

ג’קוזי מתנפח יכול לחסוך לכם את הצורך בריצה לבריכות, כניסה לספא או לכל מקום בו ידרשו מכם הרבה כסף על שימוש בג’קוזי. בזמן שלכם, בקצב שלכם ובגינה אצלכם בבית יחכה לכם ג’קוזי מושלם.

מרגיע לפני השינה

הסטרס והמתח, הם מנת חלקם של אנשים רבים. אנו חיים היום בעידן תזזיתי לגמרי, משתמשים בטכנולוגיות הכי חדישות, ונמצאים בתחרות עולם על הישגים והתעשרות. אורח החיים הזה עולה לעתים ביוקר. אנשים רבים סובלים מנדודי שינה, ממתחים וסטרס ופונים לכל מיני מטפלים רוחניים שיקלו עליהם.

אבל אם הם יקנו ג’קוזי מתנפח, הם יעזרו לעצמם מיד. אין כמו שעות של רבע שעה במים חמימים כדי להירגע ולהיכנס למיטה כמו תינוקות. מים חמים מרגיעים את הנפש ואת הגוף, משחררים את השרירים וגורמים לנו להירגע. שהות בג’קוזי לפני השינה היא “התרופה” הכי טובה לנדודי שינה. בארץ אנשים רבים שסובלים ממתחים ומבעיות שינה כבר רכשו ג’קוזי מתנפח והם לא הולכים לישון לפני שהם נכנסים אליו לטבילה מרגיעה.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות ג’קוזי מתנפח

Translate »