כל מה שצריך לדעת על הזמנת מתנפחים לילדים

הזמנת מתנפחים לילדים היא פיתרון מעולה לשדרוג ימי הולדת, הפעלות ואירועים לילדים. ידוע לכל כי ילדים אוהבים לקפוץ ולהשתולל, ולכן השילוב של מתקנים מתנפחים באירועים מהווה עבורם אטרקציה כיפית ומהנה. אך כמובן שעם ההנאה מגיעה גם האחריות ואנו צריכים גם לדעת כיצד לנקוט באמצעי זהירות כאשר מזמינים מתנפחים לילדים.

איך בוחרים מתקנים מתנפחים לאירועים?

ראשית כל, חשוב לסווג את האירוע לפי גיל הילדים משום שלכל קבוצת מתנפחים יש את הגילאים המתאימים להם. ישנם מתנפחים המתאימים לילדים עד גיל 3, מתנפחים עד גיל 13 ועד מתנפחים לנוער.

במידה ומדובר באירוע המונה בתוכו קבוצות גילאים שונות של ילדים, חשוב להזמין מתנפחים מכל הסוגים ולשמור שהילדים הקטנים נשארים במתקנים המיועדים להם וכך גם הגדולים יותר, וזאת על מנת שהקטנים לא ייפגעו מאגרסיביות וכוח של הילדים הגדולים והחזקים יותר.

שמירה על הבטיחות

בדקו כי לחברת השכרת המתנפחים יש את כל האישורים הנדרשים לצורך הפקה וניהול של אירוע עם ילדים. אישורים צריכים לכלול תווי תקן מחמירים ואישורים על כל אחד מן המתקנים וכמו כן גם ביטוח מקיף על הפעילויות השונות עליהן החברה מתחייבת.

מתנפחים בתפעול עצמי או שכירת שירותים כוללת?

בתור בעלי האירוע תוכלו לבחור האם ברצונכם רק לאסוף את המתקנים מחברת ההפעלות או שמא אתם מעוניינים בשירות הכולל גם הקמה של המתנפחים באירוע ונוכחות של עובדי החברה בשמירה על הסדר והבטיחות בזמן הפעילות במתקנים.

ברגע שבחרתם באפשרות א’  – כל מה שתצטרכו לעשות זה לפתוח את המתקנים ולנפחם באמצעות המפוח המיוחד שתקבלו עם כל מתקן (חיבור שקע חשמל). במישור הבטיחותי, תצטרכו לדאוג לבטיחות הילדים ובשמירה על סדר בזמן העליה למתקנים המתנפחים.

קניית מתנפחים לבית

במידה ואתם עורכים מסיבות לילדים בחצר הבית, תוכלו לשקול את האפשרות של רכישת מתנפחים ובכך לחסוך את העלויות של השכרה חד פעמית. לא מדובר פה במשחק ליחידים כמו בית בובות מעץ או מטבחים לילדים, אלא במוצר שמיש שיהווה אטרקציה נפלאה לחצר בימי הולדת, אירועים מיוחדים או סתם ביום אביב נעים.

Translate »