הפתרון המושלם לקירוי והצללה מבית איירסטראקט

Home מאמרים הפתרון המושלם לקירוי והצללה מבית איירסטראקט

אחת מדרכי הבילוי המועדפות ביותר על ישראלים בחודשי הקיץ החמים היא שחייה בבריכה. אולם תחת השמש הישראלית יש לנקוט משנה זהירות ועל כן דרוש פתרון הצללה. אך במקום להשקיע בפתרון קבוע אשר אין ממנו דרך חזרה, אפשר לבחור דווקא בפתרון זמני\קבוע וחדשני שכיום נחשב לדבר הבא בתחום הקירוי לבריכות שחיה.

פתרון קירוי והצללה אופטימלי

אם עוד לא שמעתם על קירוי בריכה מתנפח, כנראה שהגיע הזמן. מדובר באחד מפתרונות ההצללה המדליקים והחכמים, שלא לומר שימושיים, שקיימים כיום. רבים האנשים שמעוניינים בקירוי בריכות פרטיות, אך במקום הפתרונות הקונבנציונליים, ניתן לבחור דווקא בקירוי מתנפח אשר מציע שפע של יתרונות. אין צורך בהכנת תשתיות, בהקצאת תקציבי ענק, בהוצאת אישורים או היתרי בניה, בפינוי אזור הבריכה, בפירוק בתום עונת הרחצה או בכל פעולה לוגיסטית כזו או אחרת אשר נדרשת מכורח ההתקנה.

מהו קירוי מתנפח?

מספיקה הצצה בתמונות המופיעות באתר כדי להבין שחברת AIRSTRUCT מציעה פטנט ייחודי וחדשני, אשר לא נראה כמותו בארץ. בין מוצריה הרבים ניתן למצוא קירוי לבריכות שחיה בעיצוב מודרני וחדשני המתאים לבריכות פרטיות בגדלים ועיצובים שונים. הייחוד בקירוי שאנו מציעים בא לידי ביטוי בעובדה שהוא מתנפח ועל כן ניתן להקים אותו בזמן קצר וליהנות מהצללה באזור הבריכה בזמן הרחצה וממוצר נוח וידידותי להקמה ולאחסון.

קירוי לבריכות שחיה

 

וכשעונת הרחצה נגמרת? אפשר לאחסן !

פתרונות קירוי קבועים מציעים יתרונות אך גם חיסרון אחד ברור: הם קבועים, כנגזר משמם. כלומר כאשר תמה עונת הרחצה ואין שימוש בבריכה הם עומדים איתנים ותופסים שטח נכבד. לעומת זאת קירוי בריכות פרטיות שאינו קבוע, כמו למשל קירוי בריכה מתנפח, ניתן להסיר כשעונת הרחצה נגמרת, וגם לאחסן בקלות, שכן כאשר הקירוי אינו מנופח מידותיו הן כ- 10% מגודלו בלבד. ההקמה הנוחה והפשוטה והפירוק המהיר הופכים את קירוי הבריכה המתנפח לפתרון אולטימטיבי עבור סוגים שונים של צרכים, הן פרטיים והן עסקיים.

עיצוב מודרני וחדשני

החיפוש אחר פתרון קירוי לבריכת שחיה לא פעם גורם לנו להתייחס גם להיבטים עיצוביים. בסופו של יום החצר הפרטית היא מקום מסוגנן ומעוצב, במיוחד כזו שכוללת גם בריכת שחיה. לכן אף אחד לא היה רוצה להתפשר על מראה פתרון הקירוי וההצללה בו בוחר. כתוצאה מכך חברת AIRSTRUCT מעמידה לרשותכם עיצוב יוקרתי, מודרני ובעל קווים נקיים, אשר מתאים לסוגים שונים של בריכות שחיה פרטיות ולכל קו עיצובי.

 

קירוי לבריכות שחייה

לסיכום: מדובר בפטנט ייחודי שצריך לקחת בחשבון

אין ספק שקירוי מתנפח לבריכה הוא פתרון אידיאלי וחדשני המתאים למטרות רבות וחוסך זמן יקר של פירוק והרכבה ועלויות ומקנה לכם את אותם היתרונות ואף מעבר לכך. כמו כן הוא מיוצר מחומר עמיד אשר ניתן לעשות בו שימוש חוזר מדי שנה ולאחסן כאשר תמה לה עונת הרחצה.

AIRSTRUCT מעמידה לרשותכם פתרונות קירוי והצללה מתנפחים חדשניים ויוצאי דופן. אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולשירותכם בחשיבה על פתרון קירוי בריכות פרטיות העונה על הצרכים שלכם בדיוק.

Translate »