מתנפחים לילדים – כך תצרו אירוע בלתי נשכח לילדיכם

Home מתנפחים לילדים – כך תצרו אירוע בלתי נשכח לילדיכם

חיכינו לכך כל השנה והנה סוף סוף הגיע היום המיוחל – יום ההולדת. אם ברצונכם להפיק מסיבה שלא נראתה כמותה, AIR STRUCT יכולה לסייע לכם בכך עם אינספור דגמים, גדלים ועיצובים של מתנפחים לכל אירוע.

מסיבת יום ההולדת היא ה-אירוע שילדים מחכים לו כל השנה. לכן אין זה מפתיע שכהורים אנו משנסים מותניים, מפשילים שרוולים ונערכים לתכנון והפקת מסיבת יום ההולדת הכי טובה אי פעם. אם ברצונכם לערוך אירוע בלתי נשכח לילדיכם ולשמח אותם במיוחד, אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי שילוב אטרקציה מיוחדת במינה כמו מתנפחים לאירועים בחגיגה.

מהן האפשרויות?

AIR STRUCT מעמידה לרשותכם מגוון רחב של מתנפחים לילדים. אצלנו תוכלו למצוא את המתנפחים החדשניים ביותר שקיימים עם כל הדמויות האהובות על הילדים, החל בדמויות של סרטי דיסני ועד הדרדסים. כל המתנפחים מיוצרים מחומרים איכותיים ומגיעים בקשת רחבה של צבעים, דגמים וגדלים. בנוסף הם נחשבים בטוחים ביותר לשימוש של ילדים בגילאים שונים. בין הדגמים הפופולריים של מתנפחים לאירועים תוכלו למצוא: מיני מאוס, לשבור את הקרח, כבאית, רובוטריקים, טירת נסיכות, ספיידרמן, כדורגל, צבי הנינג’ה, קשת בענן, תומאס הקטר ועוד שפע של אפשרויות.

כמו כן ניתן להזמין פריטי ריהוט מתנפח שישדרג פלאים את האירוע! למידע לחצו כאן 

איך בוחרים?

כדי שהמסיבה תהיה בלתי נשכחת וכמה שיותר מהנה, חשוב כי תהיה מידת התאמה הן לעולמם של הילדים, הן לתחומי העניין שלהם והן לגילאים שלהם. כך לדוגמה אין זה מתאים להזמין מתנפחים של תומאס הקטר לילדים בגן חובה, אולם עבור פעוטות בני שלוש זו תהיה בחירה טובה. אם כן אחד המשתנים לבחירת מתנפחים לילדים היא הגילאים של הילדים. פרמטר נוסף אותו יש לקחת בחשבון הוא גודלו של המתנפח לעומת כמות המוזמנים. במידה וצפוי כי יגיעו הרבה ילדים חשוב להזמין מתנפח שיכול להכיל את הכמות בבטחה, או לחלופין להזמין שני מתנפחים. פרמטר נוסף הוא נושא המסיבה, לחברה יש מתנפחים בעיצובים שונים ומגוונים כך שתוכלו בקלות להתאים ביניהם לבין הקונספט המרכזי.

והכי חשוב: ליהנות

אחד המשתנים אשר ישפיעו על מידת ההצלחה של יום ההולדת הוא פקטור הכיף. כאשר אנו דואגים שהסביבה של הילדים תהיה כמה שיותר כיפית, פעילה ומהנה כך סביר להניח שמסיבת יום ההולדת תוגדר כהצלחה. בעזרת מתנפחים לאירועים אפשר להכפיל את הכיף ואף לשלש אותו ולהבטיח שכל הילדים ייהנו, יפרקו מרץ, אפילו קצת ישתולל ויחזרו הביתה כשהם שמחים ומרוצים.

 

 

Translate »