נוחות וחדשנות

Home נוחות וחדשנות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינויי תפיסה בנושאים רבים. מוצרים רבים שבעבר הכינו בדרך יקרה, ניתן כיום להכין בנוחות רבה יותר. אמנם המעבר מהדרך המסורתית של ההכנה לדרך החדשה מצריך שינוי תפיסתי והתגברות על פחד משינויים, אבל בשורה התחתונה השינוי הוא משתלם יותר, ובעוד שנים לא רבות המוצרים שהיום הם חדשניים ונועזים יכבשו את השוק ויהיו חלק אינטגראלי ממרחב המחיה של כולנו.

 

קירוי לבריכות שחייה

אנחנו באייר סטרקט מביאים לכם מוצרים חדשניים שפותרים בעיות רבות בקלות ובנוחות מרבית. היתרונות הרבים של המוצרים המתנפחים בתחומים רבים לעומת הציוד המסורתי כבר ברורים לכל מי שהשתמש בהם פעם אחת. הציוד המתנפח נותן לנו הזדמנות לפתור בקלות בעיות שבעבר הצריכו לוגיסטיקה מורכבת ועלות מרובה.
אחת הדוגמאות הבולטות למוצר חדשני שמגדיר מחדש את השוק הוא הקירוי המתנפח. בשיטה הישנה כאשר רצו לקרות בריכה או מחסן או אולם אירועים, היו צריכים לבנות סככה. אלא שאת הסככה היו צריכים לפרק בעונה הבאה וכך כל שנה לקרות ואז לפרק ולאחסן. הדבר היווה אתגר שגרם להרבה כאב ראש. כל זה כמובן בתנאי שבמהלך האחסון לא נאבדו חלקים ולא נגרם נזק לציוד. תהליך ההקמה גם הוא דרש פועלים שעלו כסף ובעלי מקצוע שיגידו להם מה לעשות. בקיצור נראה היה כי אין ברירה אלא להשלים עם הרעיון שלנהל מקום שזקוק לקירוי שלפעמים נמצא ולפעמים לא הוא דבר מסובך. שלא לדבר על אולם אירועים שעשוי להיות מעוניין ביכולת להקים את הקירוי בהתאם למזג האוויר באותו השבוע…

הפתרון כבר כאן. קוראים לזה קירוי מתנפח. הוא פשוט להקמה ולאחסון, ולא מצריך צוות יקר של פועלים שיעמלו על הקמתו במשך יום שלם. קירוי בריכות שחייה מתנפח מוקם במשך דקות ספורות ומאוחסן בשטח שיש בכל מחסן סטנדרטי. השינוע של קירוי מתנפח ממקום למקום נעשה בקלות ובנוחות.

כמו כן באייר-סטראקט תוכלו למצוא מגוון עשיר של אוהלים מתנפחים לאירועים, אוהלי חפ”ק מתנפחים, אוהלים לשימוש צבאי ומתנפחים מיוחדים לילדים.

החומר עצמו הוא איכותי ועמיד. הקירוי המתנפח עשוי מחומרים עמידים ומגיע עם משאבת לחץ אוויר אוטומטית שדואגת ליציבות המבנה לאורך זמן. הקירוי המתנפח יעמוד בכל מזג אוויר תודות לפטנט חדשני של בסיס המתמלא מים באופן שווה מסביב לקירוי ודואג ליציבות ועמידות.
אייר סטרקט – כי זו הדרך הכי טובה לעשות את זה.

קירוי לבריכות שחיה

 

Translate »