קירוי בריכה וחצר עם פרגולת אלומיניום ומתנפחים

Home קירוי בריכה וחצר עם פרגולת אלומיניום ומתנפחים

במדינה כמו שלנו, קירוי בריכות הוא נפוץ ורצוי בכל ימות השנה: בחורף אנחנו רוצים לקרות את הבריכה על מנת לשמור על טמפרטורת המים חמימה מבלי להוסיף חימום נוסף ויקר, ואילו בימי הקיץ החמים נרצה לקרות בריכות מבלי שהבריכה עצמה תהפוך לחממה לוהטת.

קירוי בריכה באמצעות מתקן מתנפח

קירוי בריכה באמצעות מתקן מתנפח יכול להיות מושלם לימי החורף, מכיוון שהמתקן שומר על טמפרטורת המים והוא חסין לחלוטין מפני גשם. את המתקן המתנפח ניתן להקים בשניות ולאחר מכן לאחסן באופן קומפקטי שלא תופס הרבה מקום כאשר הוא אינו בשימוש. בנוסף, ניתן גם להשתמש בו למשך זמן ממושך יחסית, וזאת הודות למשאבת אוויר מיוחדת השומרת שהמתקן יישאר מנופח מבלי לאבד את הנפח שלו.

מכיוון שהבסיס של המתקן מלא במים, הוא עמיד בפני כל מזג אוויר, גם כאשר נושבות רוחות חזקות או יורדים גשמים חזקים.

מלבד מתקן מתנפח ספציפי לקירוי בריכה, ניתן גם להתקין מתקן מיוחד עם מסדרון במידה ורוצים להתייבש או להתלבש בנוחות. את המתקן הזה אפשר להסב בקלות לגג תחתיו מארחים חברים או מקיימים אירועים בסדר גודל בינוני. קיים גם מתקן עגול וקטן עבור בריכות לילדים שאפשר להשתמש בו גם בבתים עם חצר קטנה.

הפתרון המתנפח זול יותר מחלק גדול מהפתרונות הקבועים לקירוי בריכה, במיוחד אם לוקחים בחשבון שהוא רב פעמי ואינו דורש אישורים מיוחדים מהעירייה, וכמובן שהוא לא מגדיל את תשלומי הארנונה.

קירוי בריכה אמצעות פרגולת אלומיניום

קירוי בריכה באמצעות פרגולת אלומיניום חשמלית מתאים הן לחורף והן לקיץ בשל המנוע החשמלי שלה. המנוע החשמלי מאפשר לפתוח את הגג באופן חלקי או מלא וכך לשלוט במידת האור מעל הבריכה.

לפרגולה מאלומיניום יש עוד מספר תכונות ייחודיות:

גודל מותאם אישית מכיוון שהפרגולה החשמלית דומה יותר לסוכך מאשר לפרגולה קלאסית והיא אינה מוגבלת בגודל, ניתן להתאים אותה לכל שטח עליו מעוניינים להצל ולהצל הן על בריכות פרטיות והן על בריכות גדולות.

קיימות פרגולות מודולריות שניתן להרכיב מכמה פרגולות קטנות יותר. הפרגולות המודולריות קלות יותר להקמה מכיוון שהן מגיעות מוכנות וכל מה שנותר לעשות הוא להרכיב אותן.

בנוסף לכך, פרגולת אלומיניום לא חייבת להיתמך על ידי קיר מבנה וקיימים דגמים הנשענים על ארבעה עמודים עצמאיים הנעוצים בקרקע.

תאורה החיבור של הפרגולה לחשמל מאפשר להתקין בחלק הפנימי שלה תאורת לד אלגנטית וחסכונית בחשמל וכך לחסוך את הצורך להאיר על הברכה עצמה באמצעות מקור אור חיצוני.

מתאימה לסגירת חורף מלאה באמצעות פרגולת אלומיניום ניתן לבצע סגירת חורף מלאה של הבריכה עבור מקומות סגורים כגון קאנטרי קלאב או מלונות, כאשר מצדי הפרגולה ובחלק הקדמי מתקינים פרופילים של אלומיניום וזכוכית למראה אלגנטי ומרשים במיוחד. באופן זה, סגירת החורף מגנה לא רק מפני גשם ושומרת על הטמפרטורה, אלא מונעת רוחות חזקות ולא נעימות. עוד על פרגולות אלומיניום ניתן לקרוא כאן.

Translate »