6 טיפים לעיצוב בריכת שחייה

אם התחדשתם בבריכת שחייה, דעו לכם שתוכלו לעצב אותה כך שתפיקו ממנה את המקסימום גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינה השימוש והפונקציונאליות. המשיכו בקריאה ותוכלו ליהנות מהטיפים שלנו לבריכה נוחה ויפה, שתשתלב בצורה מושלמת עם החצר שלכם.

השקיעו בתאורה הפנימית של הבריכה

התאורה היא אחד הנושאים החשובים בעיצוב הבריכה. לא מדובר על תאורה פשוטה הכוללת רק מספר פנסים שיאירו את השטח הפנימי של הבריכה, אלא על קונסטרוקציה של ממש. כמובן שהדבר עולה לא מעט כסף. אם יש לכם תקציב, השמיים הם הגבול. אתם תוכלו להתקין תאורה עם קונסטרוקציה מיוחדת שיכולה ליצור כל מיני צורות תאורה בבריכה עצמה.

התאורה החיצונית של הבריכה

יש להתייחס לתאורה החיצונית, כמו שיש להתייחס לתאורה הפנימית של הבריכה. לכן, מומלץ לעטר עם לדים או תאורה להט את השטח החיצוני של הבריכה. אפשר לבחור בתאורה בצבע צהוב או לבן. מעבר לכך, ניתן גם להוסיף גופי תאורה שיעמדו בסמוך לבריכה. הדבר רק עשוי להקרין עוצמה וגם לשפר את נראות הנוף הכללי של החצר.

קירוי לבריכה

קירוי הוא משהו זמני, שכן אנו צריכים אותו רק בתקופת החורף. על כן, במקום להשקיע המון כסף על קירוי בנוי, תוכלו לרכוש קירוי מתנפח לבריכת שחייה. מדובר על קירוי שתהליך ההקמה שלו לוקח מספר שניות והאחסון שלו איננו תופס כלל מקום. לקירוי מתנפח כזה יש מספר יתרונות בהם:הוא אינו יקר, ניתן לשינוע ללא בעיה, ניתן לאחסון וכמו כן יש לו עיצוב מודרני חדשני (שרק יוסיף למראה הבריכה שלכם).

מעקות לבריכה

יש לדאוג שהבריכה תהיה בטיחותית עבור המשתמשים שלה – מבוגרים וילדים. על כן, יש להתקין מעקות אלומיניום מסביב לשטח הבריכה. המעקות הללו יתחמו את שטח הבריכה וימנעו מילדים להיכנס אליה. מדובר על מעקות מעוצבים באיכות גבוהה, שיתרמו גם ליופי של הבריכה ובעיקר והכי חשוב – לנושא הבטיחות.

דיפון הבריכה

על מנת להשלים את מראה הבריכה, יש להשקיע בחלקים שמסביב לה. ניתן להתקין רצפת דק, לרתך אריחי שיש מסביבה ועוד. קחו בחשבון שהאיזור שנמצא מסביב לבריכה, הנו בעל השפעה גדולה על עיצוב החצר שלכם. למעשה, זהו האיזור שהכי בולט לעין. על כן, חשוב גם להשקיע בעיצוב שלו, כך שישתלב עם עיצוב החצר.

אביזרי נוחות מסביב לבריכה

על מנת שהבריכה תהיה מזמינה ונוחה, יש לשקול התקנה של פרגולה ליד הבריכה. מלבד זאת, אפשר גם להוסיף שמשיות ושולחן עם כיסאות. כך תוכלו להוסיף עוד יותר ליופי של הבריכה וגם לשפר את הנגישות אליה.

שורה תחתונה

בבריכה יש להשקיע, לא מספיק רק להתקין אותה. יש לדאוג לכל מה שמסביב,לנושא העיצוב והכי חשוב – לנושא הבטיחות. לפני שאתם משתמשים בבריכה, בדקו שעברתם על כל הפרמטרים הנדרשים ושעיצבתם אותה בצורה מזמינה ולשביעות רצונכם.

Translate »